Kategoriler

Oz Büyücüsü 21 kasım da BKM’de sahneleniyor

Zorlu Holding Çocuk Tiyatrosu 2009 – 2010 sezonu için  “OZ BÜYÜCÜSÜ” oyununu 21 – 22  Kasım saat 12:00 ‘de BKM de sahnelemeye başlıyor. Onlarla ekim ayında başladığım fotoğraf çekme maceram daha yeni , geçen hafta cuma günü bitti. En son gün basına verilecek fotoğrafları çektik. Benim için inanılmaz güzel bir deneyim olan bu çalışmanın çok yakında bir slayt show’unu yayınlamak için çalışıyorum. Kafamda uçuşan fikirleri ve elimde olan bir hayli  fazla fotoğraf arasından seçim yapmayı başardığımda sizlerle paylaşacağım.

Bugün sadece tiyatronun duyurusunu yapmak istedim.

Kostümleriyle. sahne dekoruyla, müzikleriyle , oyuncuların süper oyun performanslarıyla görülmeye değer bir çalışma oldu. Varsa çocuklarınızı yoksa yeğeninizi  mutlaka götürün. Şimdilik bu kadar paylaşımdan sonra bir-iki  fotoğraf eklemeden olmaz.

DSC_0060 DSC_0063

DSC_0080 DSC_0139

Açıklama:

Kansas’ın uçsuz bucaksız çayırlarının ortasında yaşarken, bir fırtınayla Oz Diyarı´na sürüklenen Dorothy’nin yolculuğu; içi saman dolu Korkuluk, duygusal Teneke Adam ve korkak Aslan’ın katılmasıyla olağanüstü bir maceraya dönüşür. “Oz Büyücüsü”, göz kamaştırıcı Oz Ülkesi’nin sihirli dünyası, büyülü ormanları, birbirinden güzel dansları ve şarkıları eşliğinde çocuklara sahip olduklarının, ailenin ve arkadaşlığın önemini bir kez daha hatırlatıyor.

Oyuncular

Doroty: Duygu Yılancı
Korkuluk: Kemal Erdurak
Teneke Adam: Şevket Çapkınoğlu
Aslan: Emin Önal
Kötü Cadı, Glinda, Em Teyze : Dilek Demir
Oz Büyücüsü, Hery Amca, Samsara, Kapıcı: Cengiz Okuyucu
Sponsor: Mehmet Zorlu Vakfı

Yöneten: Gaye Cankaya

Use a Highlighter on this page
Related Posts with Thumbnails

1 comment to Oz Büyücüsü 21 kasım da BKM’de sahneleniyor

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>