Kategoriler

Koç Müzesi

Son iki yazımı minyatür odalarına ayırıp Koç Müzesinde gördüğüm olağanüstü şeyleri atlamak çok haksızlık olurdu. O nedenle bugün gördüklerimden beni etkileyen fotoğrafları paylaşmak istiyorum. Çok fazla şeyden etkilendim. Ancak hepsini burda yayınlamak oldukça güç. Belki dörtyüze yakın fotoğraf çektim. Bir daha gitmek ve tekrar fotoğraf çekmek istiyorum. Bu sefer gördüklerimden çok diğer ziyaretçilerin  gördükleri karşısındaki şaşkınlıklarını çekmek istiyorum.

İnanılmaz geniş bir alanda kocaman bir yer yapmışlar. İçinde sergilenen hemen herşey  bende  tarihte yolculuk yapıyormuş hissi uyandırdı. Şaşırtıcı, büyüleyici, kafa karıştırıcı, mistik, öğretici, etkileyici ve süprizlerle dolu bir yer. Yıllar önce ingilitereye gittiğimde gezdiğim bir çok müze beni çok etkilemiş ve benzelerinin ülkemde de olmasını dilemiştim. İnanın müzeyi gezerken çok keyif aldım. Ancak detaylı gezmek için birden fazla gitmek gerekiyor. Oldukça büyük ve görülecek çok şey var. Neyse lafı çok uzatmadan ordan bir kaç kareyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

DSC_0005DSC_0090DSC_0022DSC_0112DSC_0116DSC_0302DSC_0297DSC_01231

Use a Highlighter on this page
Related Posts with Thumbnails

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>