Kategoriler

İstanbul Santral

Bayram tatilinde büyüklerin ellerinden küçüklerin de yanaklarından öpüp cepteki tüm şeker, çikolata ve paraları dağıttıktan sonra bir günümü de fotoğraf çekmeye ayırdım. Aynı eğitimi paylaştığım arkadaşlarımla birlikte  bayramın ikinci günü İstanbul Santraldeki müzede, izin alarak yaptığımız fotoğraf çekiminden bir kaç kareyi paylaşmak istiyorum. Bize modellik yapacağını söyleyen arkadaşlarımız gelmeyerek bizleri hayal kırıklığına uğrattıysada birbirimize modellik yaparak günü kurtardık. Eğlenceli geçen bir çekimin ardından,  Asaf arkadaşımızın önerisiyle yediğimiz ançuezli pizzanın tadına doyamadık.:))

Santral İstanbul elektrik müzesinin kendisine has dokusu, ışığı, mekan içindeki endüstriyel materyaller fotoğraf çeken birisi için inanılmaz keyifli ve farklı atmosfer yaratıyor.   Sıradışı  bir konseple  amatör veya profesyonel bir modelle moda çekimi yapmayı çok istiyorum. En kısa zamanda bu hayalimi gerçekleştirmem umuduyla şimdilik hoşçakalın.

santral2 santral3 santral4 santral santral1 santral5

Use a Highlighter on this page
Related Posts with Thumbnails

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>